fbpx

Korki Social Media

Jeśli chcesz samodzielnie tworzyć i rozwijać swoje konta w mediach społecznościowych – to pora na korki! Na pewno wiesz już jak ważną rolę spełniają media społecznościowe w strategii marketingowej oraz budują rozpoznawalność Twojej marki w internecie.

Czym są
Korki Social Media?

Korki Social Media to cykl indywidualnych szkoleń w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb i dotychczas zdobytej wiedzy, które prowadzone są w formie online.

Zanim przedstawimy Ci proces przygotowania i organizacji Korków, musimy Cię uprzedzić – nasze szkolenie to dawka ogromnej wiedzy, ale też duża ilość pracy, czasu i zaangażowania jakich będziemy od Ciebie wymagać.

Jak wyglądają
Korki Social Media?

Nie podajemy gotowych rozwiązań „na tacy”. Przedstawiamy niezbędne narzędzia, omawiamy funkcje i zasady działania każdego medium, opisujemy Twoje dotychczasowe błędy i wskazujemy drogę. Uczymy jak obserwować, analizować, wyciągać wnioski i ulepszać. Twoimi zadaniami będzie nie tylko przyswojenie każdorazowej dawki wiedzy, ale research, realizacja działań i ich raportowanie.

Taki model szkolenia pozwala na usamodzielnienie się. Dzięki niemu nauczysz się jak pracować i nieustannie rozwijać się dalej.

Skontaktuj się z nami!
Odezwiemy się jak najszybciej!

Dane kontaktowe

Grodzisk Mazowiecki