O NAS

Razem podbijemy świat Social Media.

Czym się zajmujemy?

Social Media to nasz konik, ale nie tylko tym się zajmujemy. Staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi.

Nasza Misja

Pragniemy pomagać zarówno dużym firmom, jak i lokalnym przedsiębiorstwom. Chcemy przede wszystkim pokazać, że social media to środek przekazu nie tylko zarezerwowany dla marek ogólnopolskich, czy też światowych. Małe biznesy mogą w tani sposób dzięki mediom społecznościowym takim jak Facebook, czy Instagram zdobyć nowych klientów, poprawić swój status finansowy – po prostu rozhulać biznes.

Jak podjąć współpracę?

Napisz do nas lub zadzwoń! Przedstaw swoje oczekiwania, a my zaproponujemy dalsze działania.

Kubków Kawy

Godzin Pracy

Projektów Graficznych

Opublikowanych postów

Więcej o Nas

Kreatywność to nasze drugie imię, jesteśmy na bieżąco z trendami!

Nie tylko wprowadzimy Cię do świata portali społecznościowych, ale też zaoferujemy Ci fotografię produktową, wideo promocyjne oraz projekty graficzne.Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, efektywne działania oraz dbałość o najmniejsze detale!

Co więcej – jesteśmy pierwszą i jednocześnie jedyną firmą w tej branży w Twojej okolicy!

Stworzenie profilu na Facebooku to dopiero początek drogi do sukcesu Twojej firmy. Kolejnym bardzo istotnym etapem jest odpowiednia strategia komunikacji oraz dobór treści zamieszczanych na stronie.

Prowadzenie fanpage’a kreuje pozytywny wizerunek marki oraz polepsza relacje z klientami, często zwiększając sprzedaż produktów czy usług. Informowanie o ofercie czy podejmowanych inicjatywach za pośrednictwem Facebooka pomaga utrzymać ciągłe zainteresowanie klientów.
Pozwól się odnaleźć swoim klientom.

Kopernik się mylił - Ziemia kręci się wokół Social Media.

GWARANTUJEMY

Zadowolenia
100%
Kreatywności
100%
Niedogodności
0%

Zaufaj nam i osiągnij sukces

Nawiąż kontakt

Z naszych usług skorzystali: